MENÜ

05 Ağu Doğum Fotoğrafçınızı Tanıyın

Doğum Fotoğrafçınızı Tanıyın

1) Doğum Fotoğrafçınız kimdir ? Kaç yıllık bir tecrübeye sahiptir ?
İstanbul Aydın Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık mezunuyum. Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı üzerine 4 senelik bir tecrübeye sahibim.

2) Doğum Fotoğrafçınız gerekli belgelere sahip mi ?
Fotoğrafçılık ve Kameramanlık mezunu olduğum için fotoğrafçılık diplomasına sahibim. 2 adet Doğum Fotoğrafçılığı Katılım Belgesine sahibim. 2013 yılından itibaren GİB’e (Gelir İdaresi Başkanlığı) kayıtlı olup resmi olarak hizmet vermekteyim.

3) Doğum Fotoğrafçısının çalışma şartları nasıldır ? Neler yapmamız gerekir ?
İstediğiniz fotoğraf çekimi için sizlerden gerekli bilgileri alırım ( isim,soyisim,çekimin yapılacağı hastane ve tarih bilgisi). Çalışma programımdaki uygunluk durumuma göre sizlere olumlu/olumsuz geri dönüş yaparım. Vermiş olduğunuz doğum tarihi bilgisine göre sizlere fiyat teklif maili atarım.
Fiyat teklif maili içerisinde Paket İçerikleri ve Fiyat bilgisi mevcuttur.
Fotoğraf çekimine karar verdiğiniz takdirde seçmiş olduğunuz paket tutarının %50’sini kapora olarak yatırırsınız. Kaporanız yatırıldığı zaman verdiğiniz tarihler için rezervasyonunuzu oluştururum.
Bilgi Formu doldurarak ve Hizmet Sözleşmesi yaparak fotoğraf çekimini her iki taraf adına garantiye alırım.

4) Doğum Fotoğrafçınızın Anlaşmalı hastanesi var mıdır ? İstanbul içindeki tüm hastanelere hizmet verebiliyor mu ?
2013 yılından itibaren Vital Hospital ve Özel Meltem Hastanesi ile anlaşmalı olarak çalışmaktayım. Ailelerin talepleri üzerine İstanbul içindeki tüm hastanelere hizmet veriyorum.
Doğum yapacağınız hastaneye, dışarıdan doğum fotoğrafçısı getirmek istiyorsanız, öncelikle hastanenizdeki yetkili kişilerle görüşmenizi tavsiye ederim. Son zamanlarda birçok hastanenin anlaşmalı olarak çalıştığı doğum fotoğrafçısı olduğu için, dışarıdan gelen fotoğrafçıların ameliyathaneye ve doğumhaneye girmesine izin verilmiyor.

5) Doğum Fotoğrafçısına her zaman ulaşabilir miyiz ?
Gün içerisinde 10:00-22:00 arası bilgi alabilirsiniz. Gün içinde gelen aramalara, mesajlara ve maillere cevap veriyorum. Yoğunluğum var ise en kısa zamanda geri dönüş sağlıyorum.
Özel günlerde (bayram tatili, yaz tatili vb.) aramalara, mesajlara ve maillere kısa sürelik ara veriyorum. Tatil dönüşü tüm sorularınızı cevaplıyorum.
Acil doğumlar için 7/24 telefona cevap verip, hizmet veriyorum. Çağrınızı görmediysem, acil durumunuz için mesaj atmanızı rica ediyorum ve mesajınızı gördüğüm gibi hemen geri dönüş sağlıyorum.

6) Doğum Fotoğrafçınız ‘’Gece’’ gerçekleşen doğumlara geliyor mu ?
7/24 beni arayarak acil durumunuzu bildirebilirsiniz. Akşam 21:00’a kadar gerçekleşen doğumlara yol durumu ve vasıtaları mümkün oldukça geliyorum. Akşam 22:00’dan sonra ve Gece doğumlarında ise gidiş-dönüş (taksi) ulaşım bedelini karşılamanız halinde hizmet veriyorum.