Beautiful & Easy To Use WordPress Theme

Beautiful & Easy To Use WordPress Theme

Aenean et eros mollis, pulvinar arcu et, congue ante. Etiam massa tortor, pellentesque vel tortor eu, aliquam molestie risus. Cras nec blandit odio. Fusce gravida neque ac eros blandit, non tristique dui aliquet. Praesent sagittis massa quis nulla pretium vestibulum. Suspendisse tincidunt et nisi ac fringilla. Vivamus vel efficitur justo. Quisque nec nisl pharetra, convallis ligula maximus, consectetur est. Nullam viverra ante at augue mattis pulvinar.

Fusce urna massa, tincidunt vitae odio nec, laoreet faucibus leo. Duis lectus sapien, molestie quis faucibus ut, eleifend in sem. Proin sed sapien feugiat, commodo nisl a, lobortis augue. Suspendisse vitae ullamcorper dui. Nunc dui dui, laoreet at congue et, iaculis in arcu. Pellentesque placerat, dolor vitae viverra sodales, dui mauris euismod enim, non lobortis erat arcu efficitur ex. Duis et nisl elit. Vestibulum ac pellentesque purus, et luctus eros. Quisque sed fermentum elit. Donec velit felis, lacinia vitae lorem et, viverra dignissim erat. Nam et pulvinar turpis. Tivamus convallis efficitur lobortis arcu at blandit. Morbi aliquam faucibus vehicula.

Maecenas et lorem sit amet arcu commodo ornare. Sed ut neque eget velit suscipit condimentum. Vivamus placerat volutpat felis, eget interdum et augue. Donec erat mi, ullamcorper molestie arcu vitae, auctor finibus magna. Praesent vitae tempus ante, vitae sollicitudin velit. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam perspiciatis unde omnis totam rem. Curabitur eu felis pellentesque sem pretium eleifend vitae vitae dui. Sed sit amet ultrices tortor. Nullam turpis lorem, suscipit non leo eu, dictum consequat erat. Phasellus nec volutpat leo. Fusce vestibulum lacus ac neque sollicitudin varius.

TAGS:

Merve Mertcan

Merve Mertcan

Yönetici

2013 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi - Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan bir ay sonra kendi işimi kurdum. Doğum ve bebek fotoğrafçılığına başladım ve halen devam etmekteyim.2011 yılından itibaren bir çok alanda fotoğraf çekimi gerçekleştirdim. Kurumsal firmaların, okulların tanıtım ve organizasyon fotoğraf çekimleri, televizyon programlarının fotoğraf çekimi, röportaj fotoğraf çekimi, konser ve etkinlik fotoğraf çekimleri, ürün çekimi, model ve portre çekimi, sualtı fotoğraf ve video çekimleri, özel organizasyonların fotoğraf çekimi, düğün fotoğraf ve video çekimi, manzara fotoğraf çekimi gerçekleştirdim. 28 Ağustos 2013 yılından itibaren ise Doğum ve Bebek fotoğrafçılığını, video çekimlerini profesyonel olarak devam ettirmekteyim.2011-2013 Eğitim dönemi boyunca ekip arkadaşlarımla birlikte bir çok kısa film, kamu spotu, klip vb. projeleri gerçekleştirdik. 2011-2012 ‘’Ah İstanbul Ah’’ adlı kısa filmim ile Akbank Kısa Film Yarışmasına katıldım.2013 yılından itibaren Meltem Hastanesi ve Vital Hospital’ın anlaşmalı doğum fotoğrafçısı olarak hizmet vermekteyim. İstanbul içindeki birçok hastanede doğum fotoğraf çekimleri gerçekleştirdim.Mayıs 2017 yılında hastane içinde gerçekleşen Uygulamalı Doğum ve Bebek fotoğrafçılığı eğitimi vermeye başladım. Eğitim verdiğim üç öğrencim asistanım olarak çekimlerime eşlik ettiler. 3 - 4 Şubat 2018 yılında Temel Fotoğraf Eğitimi, Teorik Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı eğitimi vermeye başladım. Eğitimim 2 gün 12 saat süreyle Hanggar Fotoğraf Stüdyo’sunda gerçekleşti. Teorik eğitime katılan öğrencilerim hastane içinde uygulamalı doğum fotoğrafçılığı eğitimlerini halen almaktadırlar. Temel fotoğraf eğitimi, doğum fotoğrafçılığı eğitimi ve photoshop eğitimlerimi özel ders olarak da vermekteyim. Eğitim alan her öğrencim Katılım Belgesi almaya hak kazanır.2017 - 2018 yıllarında çektiğim fotoğraflar Anne Bebek Dergisi’nde, Hürriyet, Akşam ve Vatan gazetelerinde yayımlandı.23 Nisan'da Merve Mertcan'ın Bebekleri ve Doğum Fotoğrafları temalı sergim İstanbul Aydın Üniversitesi Galeri’sinde sergilendi."Fotoğraf, geçmekte olan gerçek anın yakalanmasıdır." diyen Jacques-Henri Lartigue’un sözleri tam da beni ifade ediyor… Yaşamımızın akıp giden zamanını olduğu gibi durduran tek şey fotoğraf. Bana göre hayatta ki gerçeklerin en resmi belgesi fotoğraflar. Fotoğrafların hikayesiyle bir hatıra dizisi oluşturmak, oluşturduğum bu hikayelere bakmak, çektiğim fotoğrafları ömür boyu hatıra olarak saklayacak insanlarla tanışmak keyif aldığım en büyük mutluluğum…Bu mutluluğu bana yaşatan herkesi sevgiyle kucaklıyorum.Sevgiyle kalın…
Bir Cevap Yazın
.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://demo.catanisthemes.com/onelove/sample/wp-content/uploads/2017/02/noimg-bg_1920x1080.jpg); }