MENÜ
site için

 

 

    İlk zamanlar amatör olarak başladığım ve bu alanda özel çalışmaya imza attığım fotoğrafçılık serüvenimi akademik olarak da pekiştirmem gerektiği bilinciyle İstanbul Aydın Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünden mezun oldum. Sanatsal yönümün baskın olması nedeni ile anı ölümsüzleştirerek ve fotoğraflara yorum katarak bu işte temel amacımı belirlemiş oldum. 2013 yılından itibaren Fotoğrafçılık sektörünün bir çok alanında hizmet vermekteyim.

 

    Anne ve baba adayı olacak kişilere, bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin yaş kutlamaları, yeni bir yaşama adım atacak gelin ve damatlara özel günlerinde hizmet vermenin yanı sıra kurumsal firmaların ve şirketlerinde yapacağı organizasyonlarda bulunup, ürün çekimi konusunda da hizmet vermekteyim. Özel ve güzel günlerinizden sonra geriye dönüp baktığınızda, elinizde kalan sadece ”fotoğraflarınız” olacaktır. Bu güzel anılarınızın hep taze kalmasına vesile olacağımı bilmek beni şimdiden heyecanlandırmakta ve bu sebeple ayrıca gurur duymaktayım.

 

    Kendime özgü bir tasarım ve fotoğraf tarzım olduğunu düşünüyorum. Fotoğrafların sade ve şık olmasının yanı sıra hareketli ve renkli tarzda hiç unutamayacağınız çekimler gerçekleştiriyorum. Bana ulaşmak isterseniz aşağıdaki numaradan irtibata geçiniz.

(0531) 431 1338